Kralovedvorsko.cz

Hledání v celém obsahu stránek
Struktura strnekDnes je: 18.9.2018 - sv�tek m�: Kryštof
Akce školy / škola


Počet vyhovujících záznamů: 3

26. září navštívili žáci druhé třídy městskou knihovnu Slavoj. Měli velmi důležitý úkol. Museli osvobodit princeznu Pohádku ze spárů Nečteráda. Díky důvtipu a šikovnosti našich dětí se to opravdu podařilo. Všichni si za odměnu odnesli klíč k poznání a vědomostem, které získají z přečtených knížek.

tř. učitelka

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii

Žáci 5. třídy ze ZŠ 5. května odstartovali letošní školní rok s novou třídní učitelkou a dvěma novými spolužáky. V pondělí 12. září jsme se tedy společně vydali na stmelovací výlet, abychom se všichni lépe poznali. Našim cílem se stal autocamp Svatá Kateřina, kde jsme našli zázemí uprostřed přírody. Na sklonku léta jsme zde zažili nádherně prosluněné tři dny u rybníka, který jsme maximálně využili jak ke koupání, tak k jízdě na člunech. Během dne jsme se poznávali při hrách a kolektivních aktivitách. Poslední den jsme strávili s panem revírníkem a jeho dvěma koňmi. Provedli nás po okolí. Navštívili jsme Slučí kameny, Karolininu vyhlídku, vyslechli jsme poutavé vyprávění o lese. Došlo i na naše znalosti a za každou správnou odpověď nás čekali příjemné chvíle v koňském sedle. V areálu Hájemství jsme s panem Lokvencem hravou formou odhalovali tajemství Krkonoš. Po opékání buřtů nás provedl naučnou stezkou Les Království. Byly to společné tři dny plné zážitků a poznávání. Stmelovací výlet jak má být.                                                    

                                                                                                                   Petra Chmelíková, třídní učitelka


Více fotografií naleznete ve fotogalerii

Sešli jsme se na nádvoří školy, abychom přivítali naše nejmenší členy a zahájili nový školní rok 2016/2017. Prvňáčkové dostali již tradičně klíč od svého vzdělávání, tentokrát zavěšený na zelených stuhách. Poté se svými třídními učitelkami, za hudebního doprovodu ŠMOULŮ, vyrazili do vyzdobených tříd. Následovali je žáci ostatních ročníků.

Všem dětem, rodičům i zaměstnancům naší školy přejeme šťastný vstup do nového školního roku a pohodu během celého tohoto období.

pedagogický sbor

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii


 


Počet vyhovujících záznamů: 3